Opona letnia Pirelli PZero PZ4 265/45 R20 108Y Bentley
Wideo 6Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero PZ4 265/45 R20 108Y Bentley 265/45 R20 108 Y Bentley 265/45 R20 108 Y BMW/Mini |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero PZ4 265/45 R20 108Y Bentley
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli P Zero PZ4 LS (265/45 R20 108Y) 2679100 | 1 487 zł |
Pirelli P Zero PZ4 LS ( 265/45 ZR20 (108Y) XL B ) 2679100 | 1 495 zł |
Pirelli P Zero PZ4 LS ( 265/45 ZR20 (108Y) XL B ) | 1 513 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli PZero PZ4 265/45 R20 108Y Bentley
Ceny na Pirelli PZero PZ4 265/45 R20 108Y Bentley |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 265/45 R20 108Y Bentley | od 1 487 zł | 3 oferty | ||
Pirelli PZero PZ4 265/45 R20 108Y BMW/Mini | od 1 295 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →