Opona letnia Pirelli PZero 245/45 R20 103Y
Wideo 23Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero 245/45 R20 103Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero 245/45 R20 103Y
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli P-Zero XL FSL - 245/45R20 103Y - opona letnia 2617900 | 1 392 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC (245/45 R20 103Y) 2816900 | 1 013 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 245/45 R20 103Y XL J, LR ) 2816900 | 1 059 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 245/45 R20 103Y XL J, LR ) | 1 072 zł |
Opona Pirelli 245/45R20 P-ZERO XL J LR 103Y - opony terenowe 28169 | 879 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli PZero 245/45 R20 103Y
Ceny na Pirelli PZero 245/45 R20 103Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero 245/45 R20 103V | od 929 zł | 4 oferty | ||
Pirelli PZero 245/45 R20 103W Run Flat BMW/Mini | od 1 185 zł | 4 oferty | ||
Pirelli PZero 245/45 R20 103W Volvo | od 929 zł | 4 oferty | ||
Pirelli PZero 245/45 R20 103Y | od 879 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →