Opona letnia Pirelli Powergy 235/60 R18 103V
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Powergy 235/60 R18 103V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Powergy 235/60 R18 103V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Powergy (235/60 R18 103V) 3882400 | 649 zł |
Opona Pirelli 235/60R18 POWERGY 103V - opony terenowe 38824 | 549 zł |
Pirelli Powergy ( 235/60 R18 103V ) 3882400 | 658 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →