Opona zimowa Pirelli Ice Zero Asimmetrico 225/60 R17 103H
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Ice Zero Asimmetrico 225/60 R17 103H 225/60 R17 99 H 225/60 R17 103 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Ice Zero Asimmetrico 225/60 R17 103H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Ice Zero Asimmetrico (225/60 R17 103H) 4321400 | 1 066 zł |
Pirelli Ice Zero Asimmetrico ( 225/60 R17 103H XL, Nordic compound ) | 1 067 zł |
Pirelli Ice Zero Asimmetrico ( 225/60 R17 103H XL, Nordic compound ) 43214 | 1 054 zł |
Modyfikacje Pirelli Ice Zero Asimmetrico 225/60 R17 103H
Ceny na Pirelli Ice Zero Asimmetrico 225/60 R17 103H |
---|---|---|---|---|
Pirelli Ice Zero Asimmetrico 225/60 R17 99H | od 686 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Ice Zero Asimmetrico 225/60 R17 103H | od 1 054 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →