Opona zimowa Continental ContiWinterContact TS850P 225/60 R17 103V
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Wybierz rozmiar opony
Continental ContiWinterContact TS850P 225/60 R17 103V 225/60 R17 99 H 225/60 R17 103 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiWinterContact TS850P 225/60 R17 103V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental WinterContact TS 850P (225/60 R17 103V) 03552090000 | 1 379 zł |
Continental WinterContact TS 850P ( 225/60 R17 103V XL EVc, SUV ) 03552090 | 1 387 zł |
Continental WinterContact TS 850P ( 225/60 R17 103V XL EVc, SUV ) | 1 404 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental ContiWinterContact TS850P 225/60 R17 103V
Ceny na Continental ContiWinterContact TS850P 225/60 R17 103V |
---|---|---|---|---|
Continental ContiWinterContact TS850P 225/60 R17 99H | od 628 zł | 6 oferty | ||
Continental ContiWinterContact TS850P 225/60 R17 103V | od 1 379 zł | 3 oferty |
Polecamy