Opona zimowa Pirelli Ice Zero 2 245/45 R18 100H
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Ice Zero 2 245/45 R18 100H 245/45 R18 100 H 245/45 R18 100 H RunFlat |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Ice Zero 2 245/45 R18 100H
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Ice Zero 2 (245/45 R18 100H) 3324500 | 893 zł |
Pirelli Ice Zero 2 ( 245/45 R18 100H XL, z kolcami ) 3324500 | 955 zł |
Pirelli Ice Zero 2 ( 245/45 R18 100H XL, z kolcami ) | 966 zł |
Pirelli Ice Zero 2 (245/45 R18 100H) 4270700 | 999 zł |
Pirelli Ice Zero 2 ( 245/45 R18 100H XL, z kolcami ) 4270700 | 1 048 zł |
Pirelli Ice Zero 2 ( 245/45 R18 100H XL, z kolcami ) | 1 060 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Ice Zero 2 245/45 R18 100H
Ceny na Pirelli Ice Zero 2 245/45 R18 100H |
---|---|---|---|---|
Pirelli Ice Zero 2 245/45 R18 100H | od 893 zł | 6 oferty | ||
Pirelli Ice Zero 2 245/45 R18 100H Run Flat | od 1 117 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →