Opona zimowa Pirelli Cinturato Winter 2 205/50 R17 93V
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Cinturato Winter 2 205/50 R17 93V 205/50 R17 93 H 205/50 R17 93 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Cinturato Winter 2 205/50 R17 93V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Cinturato Winter 2 ( 205/50 R17 93V XL ) 3931900 | 647 zł |
Pirelli Cinturato Winter 2 (205/50 R17 93V) 3931900 | 654 zł |
Opona Pirelli 205/50R17 CINTURATO WINTER 2 93V XL FP - opony zimowe 39319 | 646 zł |
Pirelli Cinturato Winter 2 ( 205/50 R17 93V XL ) | 655 zł |
Modyfikacje Pirelli Cinturato Winter 2 205/50 R17 93V
Ceny na Pirelli Cinturato Winter 2 205/50 R17 93V |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato Winter 2 205/50 R17 93H | od 741 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Cinturato Winter 2 205/50 R17 93V | od 646 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →