Opona zimowa Kumho WinterCraft WP71 205/50 R17 93V
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Kumho WinterCraft WP71 205/50 R17 93V 205/50 R17 93 H 205/50 R17 93 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kumho 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kumho.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kumho WinterCraft WP71 205/50 R17 93V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kumho WinterCraft WP71 ( 205/50 R17 93V XL ) 2183343 | 515 zł |
Kumho WinterCraft WP71 (205/50 R17 93V) 2183343 | 512 zł |
Kumho WinterCraft WP71 ( 205/50 R17 93V XL ) | 530 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kumho WinterCraft WP71 205/50 R17 93V
Ceny na Kumho WinterCraft WP71 205/50 R17 93V |
---|---|---|---|---|
Kumho WinterCraft WP71 205/50 R17 93H | od 514 zł | 2 oferty | ||
Kumho WinterCraft WP71 205/50 R17 93V | od 512 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →