Opona zimowa Pirelli Carrier Winter 235/65 R16C 115R
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Carrier Winter 235/65 R16C 115R 235/65 R16 115 R 235/65 R16 118 R Mercedes-Benz |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Carrier Winter 235/65 R16C 115R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli Carrier Winter (235/65 R16 115/113R) 2331600 | 904 zł |
Pirelli Carrier Winter ( 235/65 R16C 115/113R ) 2331600 | 911 zł |
Pirelli Carrier Winter ( 235/65 R16C 115/113R ) | 922 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Carrier Winter 235/65 R16C 115R
Ceny na Pirelli Carrier Winter 235/65 R16C 115R |
---|---|---|---|---|
Pirelli Carrier Winter 235/65 R16C 115R | od 904 zł | 3 oferty | ||
Pirelli Carrier Winter 235/65 R16C 118R Mercedes-Benz | od 1 510 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →