Opona zimowa Bridgestone Blizzak W995 235/65 R16C 115R
Zdjęcia 2 |
Wybierz rozmiar opony
Bridgestone Blizzak W995 235/65 R16C 115R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bridgestone 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bridgestone.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bridgestone Blizzak W995 235/65 R16C 115R
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bridgestone Blizzak W995 (235/65 R16 115/113R) 25889 | 792 zł |
Bridgestone Blizzak W995 Multicell ( 235/65 R16C 115/113R 8PR, Nordic comp | 1 329 zł |
Bridgestone Blizzak W995 Multicell ( 235/65 R16C 115/113R 8PR, Nordic comp | 1 347 zł |
Bridgestone Blizzak W995 (235/65 R16 115/113R) 7062 | 884 zł |
Bridgestone Blizzak W995 Multicell ( 235/65 R16C 115/113R 8PR EVc, Nordic | 793 zł |
Bridgestone Blizzak W995 Multicell ( 235/65 R16C 115/113R 8PR EVc, Nordic | 814 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →