Зимова шина Michelin Agilis Alpin 235/65 R16C 115R
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Michelin Agilis Alpin 235/65 R16C 115R 235/65 R16 115 R 235/65 R16 121 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Agilis Alpin 235/65 R16C 115R
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Michelin Agilis Alpin (235/65 R16 115/113R) 994210 | 1 026 zł |
Opona Michelin 235/65R16 C AGILIS ALPIN M+S 115R - opony dostawcze 99421 | 1 117 zł |
Michelin Agilis Alpin ( 235/65 R16C 115/113R 8PR ) 994210 | 1 037 zł |
Michelin Agilis Alpin ( 235/65 R16C 115/113R 8PR ) | 1 050 zł |
Модификації Michelin Agilis Alpin 235/65 R16C 115R
Ціни на Michelin Agilis Alpin 235/65 R16C 115R |
---|---|---|---|---|
Michelin Agilis Alpin 235/65 R16C 115R | від 1 026 zł | 4 пропозиції | ||
Michelin Agilis Alpin 235/65 R16C 121R | від 1 063 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →