Nawilżacz Philips HU4803
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Philips HU4803 |
|
Nawilżacz powietrza firmy Philips można zaliczyć do rozwiązań ze średniej półki cenowej. Model działa na zasadzie płukania powietrzem, charakteryzuje się stosunkowo małymi wymiarami (34x25x25 cm) i wyróżnia się najprostszą konserwacją. Zaleca się stosowanie go w stosunkowo niewielkich pomieszczeniach - do 25 m². Nawilżacz Philips HU4803 obsługuje markową technologię NanoCloud, czyli jest wyposażony w specjalny filtr nawilżający, który wykonuje również obróbkę antybakteryjną, czyli oczyszcza powietrze z patogenów.
W przeciwieństwie do większości konkurentów, taki element jest materiałem eksploatacyjnym, który zaleca się wymieniać co sześć miesięcy, zamiast wykonywać czasochłonne czyszczenie. Model posiada również wbudowany higrostat z trzema automatycznymi trybami pracy - utrzymywanie wilgotności na poziomie około 40, 50 lub 60%. Wydajność można regulować ręcznie, natomiast maksymalny przepływ wody wyniesie 200 ml na godzinę. Zbiornik na płyn mieści 2 litry, więc bez tankowania urządzenie będzie działać przez co najmniej 8 godzin (warunkowo całą noc). Wśród innych funkcji warto wyróżnić sterowanie dotykowe z wyświetlaczem, który pokazuje aktualną wilgotność, pomaga ustawić tryb nocny czy ustawić timer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips HU4803
Wszystkie ceny 11 →Nawilżacz Philips Safe&clean NanoCloud HU4803/01 | 462 zł |
Philips Nawilżacz powietrza HU4803/01R1 HU4803/01R1 | 413 zł |
Nawilżacz powietrza Philips HU4803/01 | 579 zł |
Podłogowy Philips HU4803/01 AGDM-NAW-PHI-002 | 443 zł |
Nawilżacz powietrza Philips HU4803/01 Złoty | 447 zł |