Nawilżacz Philips HU2718/10
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Philips HU2718/10 |
|
Oczyszczacz powietrza firmy Philips to rozwiązanie klasy średniej zaprojektowane z myślą o utrzymywaniu optymalnej wilgotności w pomieszczeniach o powierzchni do 32 m². Model wykonany jest w stylowym designie, dlatego powinien pasować do niemal każdego domowego wnętrza. Wbudowany higrostat umożliwia ustawienie i utrzymanie jednej z trzech odpowiednich wartości poziomu wilgotności - 40, 50 lub 60%.
Ponadto użytkownicy są proszeni o wybranie prędkości wentylatora. Maksymalne zużycie wody wyniesie około 200 ml/h. Nawilżacz Philips HU2718/10 wyłącza się automatycznie, gdy nie ma wody lub po uruchomieniu ustawionego wcześniej timera. Ponadto istnieje osobny tryb nocny, który nie powinien zakłócać lekkiego snu (domyślnie poziom hałasu nie przekracza 32 dB). Panel sterujący uzupełnia wyświetlacz, na którym wyświetlana jest aktualna wartość poziomu wilgotności (oznacza się, że odpowiedni czujnik jest włączany do pomiarów co 3 sekundy). Inne cechy urządzenia to opatentowana technologia NanoCloud. Specjalny filtr nawilżający nie wymaga żadnego skomplikowanego i/lub czasochłonnego czyszczenia zanieczyszczeń, ale wymaga okresowej wymiany (mniej więcej raz na sześć miesięcy przy regularnym użytkowaniu).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips HU2718/10
Wszystkie ceny 8 →Nawilżacz powietrza Philips 2000 series HU2718/10 | 498 zł |
PHILIPS Nawilżacz powietrza PHILIPS HU2718/10 Seria 2000 Czarny | 549 zł |
Philips 2000 Series Nawilżacz powietrza HU2718/10 HU2718/10 HU2718/10 | 549 zł |
NAWILŻACZ POWIETRZA EWAPORACYJNY PHILIPS HU2718/10 | 484 zł |
Nawilżacz powietrza Philips HU2718/10 Czarny | 450 zł |