Nawilżacz Philips HU4813
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Philips HU4813 |
|
Niezawodny, higieniczny i całkowicie bezpieczny w użytkowaniu nawilżacz powietrza z technologią zimnego parowania NanoCloud, który pełni również funkcję oczyszczacza powietrza. Jest pozycjonowany jako produkt z kategorii średniej cenowej w 2017 roku, skierowany do szerokiego grona użytkowników, którzy preferują niezawodne sprzęty AGD sprawdzonych europejskich marek. Posiada proste i intuicyjne sterowanie elektroniczne z czytelnym wyświetlaczem LED.
Obsługuje trzy tryby nawilżania: cichy nocny, standardowy i produktywny (pozwala na odparowanie wody w ilości do 300 ml/h). Może służyć powierzchni mieszkalnej lub biurowej do 44 m². Nawilżacz Philips HU4813 jest wyposażony w autorski system zimnego parowania i specjalny wymienny filtr. Przede wszystkim suche powietrze jest oczyszczane z dużych cząstek kurzu, puchu i sierści zwierzęcej.
Następnie powietrze jest nasycone cząsteczkami wody. Warto podkreślić, że technologia NanoCloud zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii w powietrzu i pojawianiu się białego pyłu mineralnego. Po nasyceniu wilgocią do pomieszczenia dostarczane jest czyste i nawilżone powietrze, równomiernie rozprowadzane po całym pomieszczeniu bez tworzenia się kropelkowej mgły wodnej. System sterowania automatycznie wyłącza urządzenie, gdy w dwulitrowym zbiorniku zabraknie wody. Szacowana żywotność filtra FY2401 wynosi 6 miesięcy, ale dokładna żywotność zależy od jakości wody, intensywności urządzenia i zapylenia powietrza.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips HU4813
Wszystkie ceny 12 →Philips HU4813 10 nawilżacz powietrza do 44 m higieniczna technologia Nano | 497 zł |
PHILIPS Nawilżacz powietrza PHILIPS Seria 2000 HU4813/10 Czarno-srebrny | 699 zł |
Philips Series 2000 Humidifier HU4813/10 | 625 zł |
Philips Series 2000 Nawilżacz powietrza HU4813/10 HU4813/10 HU4813/10 | 699 zł |
Nawilżacz ewaporacyjny PHILIPS HU4813/10 automatyczne wyłączanie | 699 zł |