Obiektyw Pentax 100mm f/2.8 SMC DFA Macro WR
Zdjęcia 21 |
Pentax 100mm f/2.8 SMC DFA Macro WR |
|
Obiektyw do systemów Pentax, przeznaczony przede wszystkim do makrofotografii w przyrodzie. Posiada obudowę z ochroną przed kurzem i wilgocią i jest stosunkowo lekki, dzięki napędowi autofokusa typu śrubokrętowego. Ogniskowa wynosi 100 mm, a obiektyw jest w stanie ustawić ostrość w odległości 31 cm i zapewnić wzrost w makrofotografii 1. Zaprojektowany pod mocowanie K, standardowym typem matrycy jest APS-C. Warto też zwrócić uwagę na dobrą przysłonę – f/2.8 – oraz 8-listkową przysłonę o wartości minimum 32.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pentax 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pentax.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pentax 100mm f/2.8 SMC DFA Macro WR
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pentax Wysokiej Jakości Obiektyw do Aparatu Czarny 100 mm 21910 | 3 179 zł |
Obiektyw Pentax SMC PENTAX-D FA 100mm f/2.8 WR Macro - Raty , Darmowa dost | 2 442 zł |
Obiektyw Pentax D-FA 100 mm f/2.8 WR Macro | 2 449 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →