Obiektyw Pentax 35mm f/2.8 SMC DA Macro Limited
Pentax 35mm f/2.8 SMC DA Macro Limited |
|
. Stały obiektyw do systemów Pentax z mocowaniami typu K i matrycami APS-C. Odnosi się do specjalistycznej optyki przeznaczonej do makrofotografii: przy ogniskowej 35 mm minimalna odległość ostrzenia to 13 cm, a powiększenie to 1. Wśród cech konstrukcyjnych warto zwrócić uwagę na napęd autofokusa typu śrubokręt oraz 9- otwór ostrza. Przysłona - f/2.8.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pentax 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pentax.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pentax 35mm f/2.8 SMC DA Macro Limited
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pentax HD DA Limited 35 mm F28 obiektyw makro - czarny 21730 | 2 849 zł |
Obiektyw PENTAX DA 35 mm f/2.8 Macro Limited Czarny | 2 849 zł |
Pentax standardowy HD DA 35mm f/2,8 Macro Limited | 2 849 zł |
Obiektyw PENTAX DA 35 mm f/2.8 Macro Limited Czarny 21450 | 2 849 zł |
Pentax standardowy HD DA 35mm f/2,8 Macro Limited | 2 849 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →