Pamięć RAM Patriot Memory Signature Premium 2x8Gb PSP416G2666KH1
Zdjęcia 3 |
Patriot Memory PSP416G2666KH1 2666 MHz CL19 3200 MHz CL22 |
|
Niskie napięcie zasilania w całym zakresie częstotliwości. Radiatory grubościenne niskoprofilowe. Potencjał ręcznego overclockingu.
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Patriot Memory 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Patriot Memory.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Patriot Memory Signature Premium 2x8Gb PSP416G2666KH1
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patriot Signature Premium DDR4 16 GB 2 x 8 GB 2666 MHz PC4-21300 zestaw UD | 224 zł |
RAM Patriot DDR4-2666 16384MB PC4-21300 (zestaw 2x8192) Signature Line Pre | 148 zł |
Patriot Pamięć DDR4 Signature Premium 16GB/2666(2*8GB) Black CL19 SAPAT4G1 | 162 zł |
Patriot Signature Premium 16GB [2x8GB 2666MHz DDR4 CL19 DIMM] RD-DDR4-PDP- | 163 zł |
Patriot Pamięć DDR4 Signature Premium 16GB/2666(2*8GB) Black CL19 SAPAT4G1 | 165 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Patriot Memory Signature Premium 2x8Gb
Ceny na Patriot Memory Signature Premium 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory Signature Premium 2x8Gb PSP416G2666KH1 | od 148 zł | 8 oferty | ||
Patriot Memory Signature Premium 2x8Gb PSP416G3200KH1 | od 161 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →