Telefon stacjonarny bezprzewodowy Panasonic KX-TG2511
Zdjęcia 6 |
Panasonic KX-TG2511
baza + słuchawkabaza + słuchawka 2 szt
Rodzaj:słuchawka/baza
Wyświetlacz na słuchawce:monochromatyczny
Funkcje:CLIP, Caller ID
Książka telefoniczna:50 numerów
Czas pracy:do 170 h
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne KX-TG2511
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic KX-TG2511
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PANASONIC Telefon PANASONIC KX-TG2511PDM Metaliczny | 160 zł |
Panasonic KX-TG2511 telefon bezprzewodowy DECT (wysoka jakość rozmowy bez | 199 zł |
Telefon PANASONIC KX-TG2511PDM | 163 zł |
Telefon stacjonarny Panasonic KX-TG2511PDJ Beżowy | 189 zł |
Telefon PANASONIC KX-TG2511PDM | 163 zł |
pokaż 20 ofert
Opcje kolorystyczne:
- KX-TG2511RUT - ciemnoszary metalik
- KX-TG2511RUM - szary metalik
- KX-TG2511RUN — Platynowy
- KX-TG2511RUS - Srebrny
- Model KX-TG2512 — podstawa/słuchawka/dodat. rura
Modyfikacje Panasonic KX-TG2511
Ceny na Panasonic KX-TG2511 |
---|---|---|---|---|
Panasonic KX-TG2511 | od 85 zł | 30 oferty | ||
Panasonic KX-TG2512 | od 280 zł | 23 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →