Telefon stacjonarny bezprzewodowy Panasonic KX-TG6812
Wideo 5Zdjęcia 10 |
Panasonic KX-TG6812
baza + słuchawkabaza + słuchawka 2 szt
Rodzaj:dodatkowa słuchawka
Wyświetlacz na słuchawce:monochromatyczny
Funkcje:CLIP, Caller ID
Dodatk.:połączenia konferencyjne
Książka telefoniczna:120 numerów
Czas pracy:do 170 h
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne KX-TG6812
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic KX-TG6812
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telefon stacjonarny Panasonic KX-TG6812PDB Czarny | 349 zł |
Panasonic KX-TG6812 cyfrowy telefon DECT z 2 słuchawkami (redukcja szumu, | 289 zł |
Telefon stacjonarny Panasonic KX-TG6812PDM Szary | 355 zł |
Telefon Panasonic KX-TG6812 PDB | 289 zł |
Panasonic Kx-tg6812 Wireless Landline Telephone Posrebrzany TELPANTSB0081 | 394 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Panasonic KX-TG6812
Ceny na Panasonic KX-TG6812 |
---|---|---|---|---|
Panasonic KX-TG6811 | od 195 zł | 7 oferty | ||
Panasonic KX-TG6812 | od 289 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →