Telefon stacjonarny bezprzewodowy Panasonic KX-TG1611
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Panasonic KX-TG1611
baza + słuchawkabaza + słuchawka 2 szt
Rodzaj:słuchawka/baza
Wyświetlacz na słuchawce:monochromatyczny
Funkcje:CLIP, Caller ID
Dodatk.:połączenia konferencyjne
Książka telefoniczna:50 numerów
Czas pracy:do 170 h
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne KX-TG1611
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic KX-TG1611
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PANASONIC Telefon PANASONIC KX-TG1611PDH Czarno-szary | 150 zł |
Panasonic KX-TG1611 Dect/Black TEPANS16112 | 137 zł |
Bezprzewodowy Panasonic KX-TG1611PDH czarny TLK-PAN-193 | 170 zł |
Panasonic KX-TG1611 telefon bezprzewodowy DECT (łatwy w użyciu, książka te | 149 zł |
Telefon PANASONIC KX-TG1611PDH | 129 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Panasonic KX-TG1611
Ceny na Panasonic KX-TG1611 |
---|---|---|---|---|
Panasonic KX-TG1611 | od 93 zł | 33 oferty | ||
Panasonic KX-TG1612 | od 175 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →