Telefon stacjonarny bezprzewodowy Panasonic KX-TGE210
Zdjęcia 3 |
Panasonic KX-TGE210
Rodzaj:słuchawka/baza
Wyświetlacz na słuchawce:monochromatyczny
Funkcje:CLIP, Caller ID
Książka telefoniczna:150 numerów
Czas pracy:do 300 h
Podświetlana klawiatura. Duże przyciski z czytelnymi znakami. Trzy oddzielne klawisze bezpośredniego wybierania. Czarna lista.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne KX-TGE210
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Panasonic KX-TGE210
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EPOS CH 30 1000702 | 413 zł |
PANASONIC Telefon stacjonarny PANASONIC KX-TGE210PDN Szampański | 299 zł |
Panasonic Telefon KX-TGE210 Dect biały TEPANSBTGE210PD | 297 zł |
Bezprzewodowy Panasonic KX-TGE210PDN TLK-PAN-269 | 309 zł |
Panasonic Telefon KX-TGE210 Dect biały 115305 | 294 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →