Радіотелефон Panasonic KX-TG1611
Відео 3Фото 7 |
Panasonic KX-TG1611
база + трубкабаза + трубка 2 шт
Тип:трубка/база
Дисплей на трубці:монохромний
Функції:АВН, Caller ID
Дод.:конференц-зв'язок
Телефонна книга:50 номерів
Час роботи:до 170 год
Всі характеристики
Характеристики KX-TG1611
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic KX-TG1611
Усі ціни 24 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PANASONIC Telefon PANASONIC KX-TG1611PDH Czarno-szary | 150 zł |
Panasonic KX-TG1611 Dect/Black TEPANS16112 | 137 zł |
Bezprzewodowy Panasonic KX-TG1611PDH czarny TLK-PAN-193 | 170 zł |
Panasonic KX-TG1611 telefon bezprzewodowy DECT (łatwy w użyciu, książka te | 149 zł |
Panasonic KX-TG1611 Dect/Black 34195 | 136 zł |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Panasonic KX-TG1611
Ціни на Panasonic KX-TG1611 |
---|---|---|---|---|
Panasonic KX-TG1611 | від 93 zł | 27 пропозицій | ||
Panasonic KX-TG1612 | від 175 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →