Telefon stacjonarny bezprzewodowy Gigaset E290 (S30852-H2901-S302)
Zdjęcia 16 |
Gigaset E290
baza + słuchawkasłuchawka
Rodzaj:słuchawka/baza
Wyświetlacz na słuchawce:monochromatyczny
Funkcje:Caller ID
Dodatk.:połączenia konferencyjne
Książka telefoniczna:150 numerów
Czas pracy:do 200 h
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne E290
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gigaset 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gigaset.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gigaset E290
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GIGASET Telefon stacjonarny GIGASET E290 Czarny | 180 zł |
Bezprzewodowy Gigaset E290 TLK-GIG-097 | 180 zł |
Telefon GIGASET E290 | 175 zł |
Telefon GIGASET E290 S30852-H2901-S201 | 179 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Gigaset E290
Ceny na Gigaset E290 |
---|---|---|---|---|
Gigaset E290 | od 156 zł | 12 oferty | ||
Gigaset E290HX | od 159 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →