Ładowarka do akumulatorów Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAAA 750 mAh
Zdjęcia 4 |
Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAAA 750 mAh |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Panasonic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Panasonic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości ładowarki do akumulatorów Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAAA 750 mAh:
- Automatyczne wyłączanie po 10 godzinach
Modyfikacje Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAAA 750 mAh
Ceny na Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAAA 750 mAh |
---|---|---|---|---|
Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAA 1900 mAh | od 86 zł | 3 oferty | ||
Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAAA 750 mAh | od 108 zł | 3 oferty | ||
Panasonic Basic Charger + Eneloop 4xAAA 800 mAh | od 85 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →