Karta graficzna Palit GeForce RTX 3050 Dual DVI (NE63050018P1-1070D)
Zdjęcia 8 |
Palit GeForce RTX 3050 Dual DVI |
|
6-pinowe oparte są na chipach GA107 (zamiast GA106 na 8-pinowym).
Pod względem podstawowych specyfikacji, takich jak liczba rdzeni CUDA, szerokość magistrali czy pamięć wideo, nie różnią się one od (oryginalnych), jednak wymiana chipa i dodatkowe optymalizacje pozwoliły zmniejszyć pobór mocy ze 130 W do 115 W.
Ile pamięci potrzebuje karta graficzna?Zastanówmy się, czy 8 GB pamięci VRAM wystarczy do współczesnych gier, czy też czas na upgrade do 12 lub 16 GB?
Tajemnica wydajności: dlaczego mobilne karty graficzne są gorsze od dedykowanychPrzyjrzyjmy się, jak NVIDIA chytrzy z różnymi wersjami chipów i dlaczego producenci laptopów spowalniają karty graficzne
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Palit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Palit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Palit GeForce RTX 3050 Dual DVI
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Palit GeForce RTX 3050 Dual NVIDIA 8 GB GDDR6 NE63050018P1-1070D | 1 258 zł |
Palit GeForce RTX 3050 - 8GB GDDR6 RAM - Karta graficzna | 1 179 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Karta VGA Palit GeForce RTX 3050 Dual 8GB GDDR6 128b | 1 155 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →