Karta pamięci OWC Atlas Pro CFexpress 128 GB
OWC Atlas Pro CFexpress 128Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog OWC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele OWC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup OWC Atlas Pro CFexpress 128 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OWC CFexpress Atlas Pro 128GB 1700/1500 MB/s RF-CF-OWC-001 | 509 zł |
Karta OWC Atlas Pro CFexpress 128 GB (OWCCFXB2P00128) | 572 zł |
OWC CFexpress Atlas Pro 128GB 1700/1500 MB/s | 585 zł |
Modyfikacje OWC Atlas Pro CFexpress
Ceny na OWC Atlas Pro CFexpress |
---|---|---|---|---|
OWC Atlas Pro CFexpress 128 GB | od 509 zł | 3 oferty | ||
OWC Atlas Pro CFexpress 256 GB | od 709 zł | 4 oferty | ||
OWC Atlas Pro CFexpress 512 GB | od 899 zł | 3 oferty | ||
OWC Atlas Pro CFexpress 1 TB | od 1 730 zł | 3 oferty | ||
OWC Atlas Pro CFexpress 2 TB | od 3 399 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →