Żarówka samochodowa Osram Cool Blue Intense Next Gen H7 64210CBN-HCB
Osram Cool Blue Intense Next Gen H7 64210CBN-HCB 1 szt.2 szt. |
|
Samochodowa lampa halogenowa o dużej jasności do stosowania w reflektorach samochodów osobowych. Taką kompatybilność wyraża zasilanie żarówki z sieci pokładowej napięciem 12 V. Model będzie pasował do reflektorów z gniazdem na bazę H7 oraz na bazę PX26d. Pod względem rozmiaru i sposobu montażu Osram Cool Blue Intense Next Gen H7 64210CBN-HCB nie różni się niczym od standardowych halogenów.
Lampa emituje białą wiązkę światła o temperaturze 5000K, co zapewnia niebieska powłoka pracującej żarówki. Patrząc z zewnątrz, wygląd reflektorów podkreślają chromowane obudowy lusterek na górze żarówki. Białe światło z lampy ma parametry zbliżone do naturalnego światła dziennego, co ułatwia postrzeganie sytuacji na drodze i zmniejsza zmęczenie wzroku kierowcy podczas jazdy w ciemności. Po podłączeniu do sieci botów samochodu żarówka zużywa 55 watów mocy. W fabrycznym opakowaniu znajdują się dwa egzemplarze modelu - po jednym na każdy reflektor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osram 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osram.
Kup Osram Cool Blue Intense Next Gen H7 64210CBN-HCB
Wszystkie ceny 8 →Osram Cool Blue Intense Żarówka Samochodowa Srebrny 2 x H7 64210CBN-HCB | 57 zł |
Osram H7 Cool Blue Intense Next Gen Nowa Generacja | 52 zł |
OSRAM Cool Blue Intense Next Gen H7 - 12V-55W -5000K - 2szt. - plastikowe | 65 zł |
Osram Żarówki H7 OSRAM Cool Blue Intense Next Gen 12V 55W (5000K) | 100 zł |
Osram COOL BLUE Intense NextGen H7 PX26d 12V 55W DUO BOX | 66 zł |
Modyfikacje Osram Cool Blue Intense Next Gen H7 64210CBN-HCB
Ceny na Osram Cool Blue Intense Next Gen H7 64210CBN-HCB |
---|---|---|---|---|
Osram Cool Blue Intense Next Gen H7 64210CBN-01B | od 35 zł | 4 oferty | ||
Osram Cool Blue Intense Next Gen H7 64210CBN-HCB | od 52 zł | 11 oferty |