Żarówka samochodowa Philips DiamondVision H7 2pcs (12972DVS2)
Philips DiamondVision H7 2pcs |
|
Dobra opcja do wymiany zwykłych lamp halogenowych w reflektorach samochodów. Model z kolekcji DiamondVision firmy Philips przeznaczony jest do pracy w sieciach zasilających 12 V i będzie pasował do reflektorów z podstawą H7/PX26d. Jego przewagą konkurencyjną nad rówieśnikami jest jasne, białe światło z lekko niebieskawym odcieniem. Jeśli chodzi o temperaturę barwową poświaty, wyraża się ona wskaźnikiem 5000K.
Takie światło jest zbliżone do naturalnego światła dziennego, ponadto pozytywnie wpływa na narząd wzroku kierowcy podczas długiej jazdy. Lampa halogenowa Philips DiamondVision H7 ma gwarancję na 200 godzin, maksymalnie 400 godzin. Na szczególną uwagę zasługuje niebieska nasadka, nałożona na żarówkę ze szkła kwarcowego. Nadaje reflektorowi niebieski odcień, gdy jest wyłączony. Jak zwykle lampka sprzedawana jest zwykle w zestawie po dwie sztuki, co pozwala na wymianę żarówek w obu reflektorach za jednym razem.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips DiamondVision H7 2pcs
Philips 12972DV Żarówka Przezroczysty H7 | 89 zł |
Żarówki halogenowe PHILIPS DiamondVision, H7, 12V, 55W | 100 zł |
2szt ŻARÓWKI H7 PHILIPS DIAMOND VISION BIAŁE 5000K WHITE EFEKT XENON - LE | 95 zł |
Żarówki Philips H7 Diamond Vision 5000K Soczewka Biała Barwa Xenon Efekt | 100 zł |
Philips Żarówki H7 12V Diamond Vision Białe 5000K | 99 zł |