Żarówka samochodowa Osram Cool Blue Intense Next Gen H11 64150CBN-HCB
Osram Cool Blue Intense Next Gen H11 64150CBN-HCB |
|
Lampa halogenowa w reflektorach na trzonek H11. Na tle zdecydowanej większości rówieśników model wyróżnia się temperaturą promieniowania barwowego wynoszącą 5000 K. Jest to białe światło o wysokim kontraście, zbliżone parametrami do naturalnego światła dziennego. Oczy kierowcy są mniej zmęczone takim światłem i łatwiej dostrzegają sytuację na drodze podczas jazdy nocą. Lampa może pracować w sieciach pokładowych samochodów o napięciu zasilania 12 V.
Poziom zużywanej przez nią mocy wynosi 55 watów. W kontekście minimalnych ustalonych standardów dla „halogenów” model zapewnia wzrost jasności jasności o około 100%. Deklarowana żywotność Osram Cool Blue Intense Next Gen H11 64150CBN-HCB wynosi około 250 godzin. Chromowana osłona lusterka w „wnętrze” lampy nadaje reflektorom samochodu bardziej stylowy wygląd. Żarówka halogenowa dostarczana jest w zestawie dwóch sztuk, co jest niezbędne do jednoczesnej wymiany źródeł światła zarówno w reflektorach, jak i światłach przeciwmgłowych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Osram 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Osram.
Kup Osram Cool Blue Intense Next Gen H11 64150CBN-HCB
Osram Żarówka Biały HIR2 9012 | 98 zł |
OSRAM Cool Blue Intense Next Gen H1 - 12V-55W - 5000K - 2szt. - plastikowe | 43 zł |
Żarówka samochodowa H1 Osram Cool Blue Intense 4200K 55W - 2szt | 43 zł |
OSRAM Cool Blue Intense Next Gen H1 - 12V-55W - 5000K - 2szt. - plastikowe | 43 zł |
OSRAM COOL BLUE INTENSE H1 jaśniejsze światło do 5000K żarówka halogenowa | 46 zł |