Ciśnieniomierz Oromed ORO-SM3 COMPACT
Oromed ORO-SM3 COMPACT |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Oromed 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Oromed.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Oromed ORO-SM3 COMPACT
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ciśnieniomierz Oromed SM3 | 86 zł |
CIŚNIENIOMIERZ NADGARSTKOWY ELEKTRONICZNY OROMED ARYTMIA ETUI BATERIE | 49 zł |
Ciśnieniomierz nagdarstkowy OROMED SM3 Comfort | 82 zł |
Ciśnieniomierz nadgarstkowy OROMED ORO-SM3 COMPACT | 75 zł |
Ciśnieniomierz nadgarstkowy OROMED ORO-SM3 COMPACT | 85 zł |
Ciśnieniomierz nagdarstkowy Oromed SM3 Comfort | 70 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →