Ciśnieniomierz Oromed ORO-BP2 PRO
Zdjęcia 4 |
Oromed ORO-BP2 PRO |
|
Niedrogi i niezawodny domowy automatyczny sfigmomanometr z mankietem do samodzielnego pomiaru ciśnienia krwi w domu. Zasilany 4 bateriami AAA (LR3) lub zasilaczem kompatybilnym z USB (brak w zestawie). Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt średniej klasy. Przyda się osobom z przewlekłymi chorobami serca i układu krążenia, nadciśnieniem/niedociśnieniem, cukrzycą, otyłością i chorobami nerek.
Pomiary są wykonywane przy użyciu sprawdzonej w czasie metody oscylometrycznej. Dzięki wygodnemu, uniwersalnemu mankietowi ciśnieniomierz Oromed ORO-BP2 PRO jest w stanie skutecznie pracować na ramieniu z zasięgiem od 22 do 30 cm, wykrywając oznaki zaburzeń rytmu serca. Technologia Fuzzy Logic zapewnia dużą szybkość pomiaru bez nadmiernego ucisku barku. Może mierzyć ciśnienie krwi w zakresie od 40 do 280 mm Hg. Aby wyeliminować wpływ naturalnych wahań ciśnienia krwi, urządzenie obsługuje tryb automatycznego obliczania wartości średniej z trzech kolejnych pomiarów. Pamięć urządzenia przewidziana jest na 198 wyników pomiarów (2 profile po 99 zapisów dla dwóch użytkowników).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Oromed 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Oromed.
Kup Oromed ORO-BP2 PRO
Wszystkie ceny 6 →OROMED Ciśnieniomierz OROMED ORO-BP2 PRO Biały | 99 zł |
Ciśnieniomierz naramienny OROMED ORO-BP2 PRO | 99 zł |
Ciśnieniomierz OROMED ORO-BP2 PRO | 99 zł |
Ciśnieniomierz ORO-MED Ciśnieniomierz naramienny ORO-BP2 PRO | 115 zł |
Ciśnieniomierz OROMED ORO-BP2 PRO CIŚ ORO-BP2 PRO | 99 zł |