Ciśnieniomierz Oromed ORO-BP SMART
Zdjęcia 3 |
Oromed ORO-BP SMART |
|
Lekki, automatyczny domowy ciśnieniomierz na nadgarstek z dużą pamięcią, wykrywaniem arytmii i funkcją automatycznego wyłączania. Pozycjonowany jest jako model średniej kategorii cenowej w 2020 roku, skierowany do szerokiego grona użytkowników, w tym osób prowadzących aktywny tryb życia i uprawiających sport. W przeciwieństwie do ciśnieniomierzy zakładanych na ramię, ten model jest znacznie bardziej odpowiedni do szybkiego monitorowania ciśnienia krwi przed i po wysiłku.
Może być również przydatnym towarzyszem dla osób z przewlekłymi chorobami układu sercowo-naczyniowego. Przenośny ciśnieniomierz Oromed ORO-BP SMART może rejestrować szeroki zakres ciśnień (od 0 do 300 mmHg) i jest w stanie regularnie obsługiwać dwóch różnych użytkowników. Posiada wbudowaną pamięć na 120 pomiarów (2 profile po 60 zapisów każdy), zapamiętywane są data i godzina wraz z wartościami ciśnienia krwi (dla pomiarów bez rejestracji dostępny jest tryb „gość”). Duży ekran o wysokim kontraście z dużymi cyframi i symbolami ułatwia odczytanie wyników. Skala z boku ekranu tonometru klasyfikuje wynik pomiaru zgodnie z zaleceniami WHO. Praktyczny i przyjemny w dotyku mankiet zapewnia prawidłowe ułożenie na nadgarstku z zasięgiem od 12,5 do 21,5 cm.Zasilany dwiema bateriami AAA (LR3). W zestawie z pokrowcem z tkaniny.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Oromed 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Oromed.
Kup Oromed ORO-BP SMART
Wszystkie ceny 9 →ORO-MED Ciśnieniomierz nadgarstkowy Oro-BPSmart HPORMCIOROBPSMA | 74 zł |
Ciśnieniomierz ORO-MED ORO-BP Smart | 81 zł |
ORO-MED Ciśnieniomierz nadgarstkowy Oro-BPSmart 99753 | 74 zł |
Ciśnieniomierz ORO-MED ORO-BP Smart | 81 zł |