Ciśnieniomierz Oromed ORO-N2 Basic
Zdjęcia 4 |
Oromed ORO-N2 Basic |
|
Wygodny, kompaktowy i niezawodny automatyczny ciśnieniomierz do użytku domowego z mankietem na ramieniu do samodzielnego pomiaru ciśnienia krwi w domu. Polecany użytkownikom z chorobami przewlekłymi (choroby serca, układu krążenia) oraz zwykłym osobom, które ściśle monitorują swój stan zdrowia. Został przetestowany klinicznie, zapewnia wysoką klasę dokładności i jest w pełni zgodny ze standardami medycznymi Unii Europejskiej.
Dzięki dużemu i wygodnemu uniwersalnemu mankietowi jest w stanie pracować na ramieniu o zakryciu od 22 do 40 cm, tj. będzie skuteczny dla dorosłych użytkowników różnych buildów. Ciśnieniomierz automatyczny Oromed ORO-N2 Basic może mierzyć ciśnienie krwi w szerokim zakresie (od 0 do 280 mm Hg). Aby wykluczyć wpływ naturalnych wahań ciśnienia i pulsu, obsługiwane jest automatyczne obliczanie średniej wartości z ostatnich 3 pomiarów. Aby ułatwić odczyt wyników, urządzenie wyposażono w wysokokontrastowy wyświetlacz LCD z czytelnymi cyframi. Pamięć tonometru przeznaczona jest na 180 zapisów (dwa profile po 90 zapisów każdy), przy czym przechowywana jest nie tylko wartość ciśnienia krwi, ale również data/godzina. Wymaga czterech baterii AAA lub zasilacza sieciowego (sprzedawany oddzielnie).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Oromed 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Oromed.
Kup Oromed ORO-N2 Basic
Wszystkie ceny 9 →ORO-MED Ciśnieniomierz ORO-N2BASIC HPORMCIORON2BAS | 86 zł |
Oromed Oro-N2 Basic biały AGDM-CIS-ORMD-013 | 97 zł |
POLSKI CIŚNIENIOMIERZ NARAMIENNY OROMED ARYTMIA MANKIET BATERIE USB | 93 zł |
ORO-MED Ciśnieniomierz ORO-N2BASIC 44130 | 86 zł |
Ciśnieniomierz Oromed ORO-N2BASIC | 89 zł |