Ciśnieniomierz Tech-Med TMA - 3 BASIC
Tech-Med TMA - 3 BASIC |
|
Praktyczny automatyczny ciśnieniomierz na ramię z uniwersalnym mankietem średniej wielkości, funkcją wykrywania arytmii, wbudowaną pamięcią 60 zapisów i automatycznym wyłączaniem. W przeciwieństwie do ciśnieniomierzy mechanicznych, model ten jest znacznie łatwiejszy w codziennym użytkowaniu. Umożliwia samodzielny (bez pomocy) pomiar ciśnienia i pulsu poprzez założenie mankietu i naciśnięcie przycisku.
Osoby starsze będą mogły bez problemu zrozumieć i obsługiwać takie urządzenie, a kontrola położenia mankietu i automatyczne wyświetlanie komunikatów o nieprawidłowym użyciu pomoże uniknąć błędów. Jest pozycjonowany jako niedrogi produkt średniej kategorii cenowej w 2016 roku, skoncentrowany na użytku domowym. Ciśnieniomierz Tech-Med TMA - 3 BASIC jest wyposażony w uniwersalny nylonowy mankiet, który zapewnia optymalne dopasowanie i pasuje do ramion o obwodzie od 22 do 33 cm.Niebieski wyświetlacz LCD o wysokim kontraście z dużymi cyframi i podświetleniem ułatwia odczyty czytać. Urządzenie ma stosunkowo niewielkie rozmiary i umiarkowaną wagę. W zestawie poręczny miękki futerał do transportu i przechowywania. Działa na czterech bateriach AA (baterie LR6) lub zasilaczu sieciowym.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tech-Med 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tech-Med.
Kup Tech-Med TMA - 3 BASIC
Wszystkie ceny 13 →Ciśnieniomierz TECH-MED TMA-3BASIC | 103 zł |
TECH-MED TMA-3BASIC(B) AGDM-CIS-TED-005 | 99 zł |
Ciśnieniomierz TECH-MED TMA-3BASIC | 103 zł |
Ciśnieniomierz Tech-Med TECH-MED Ciśnieniomierz elektroniczny TMA-3BASIC(B | 123 zł |
Tech-Med TMA-3BASIC | 103 zł |