Ciśnieniomierz Vitammy Next 4
Zdjęcia 5 |
Vitammy Next 4 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vitammy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vitammy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vitammy Next 4
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vitammy Next 4 Wykrywanie arytmii | 90 zł |
Vitammy, Next 4, Ciśnieniomierz Naramienny | 78 zł |
Vitammy Next 4 Wykrywanie arytmii | 129 zł |
VITAMMY NEXT 4 Ciśnieniomierz naramienny z delikatnym i szybkim pomiarem p | 80 zł |
VITAMMY NEXT 4 Ciśnieniomierz naramienny VITAMMY NEXT 4 z delikatnym i szy | 81 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →