Ciśnieniomierz Tech-Med TMA-20 SMART
Zdjęcia 4 |
Tech-Med TMA-20 SMART |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tech-Med 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tech-Med.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tech-Med TMA-20 SMART
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TECH-MED TMA-20 SMART AGDM-CIS-TED-017 | 94 zł |
Tech-Med TMA-20 SMART Wykrywanie arytmii | 94 zł |
Ciśnieniomierz naramienny TECH-MED Smart TMA-20 | 95 zł |
Tech-Med TMA-20 SMART Wykrywanie arytmii | 109 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →