Ciśnieniomierz Tech-Med TMA-VOICE 1
Zdjęcia 5 |
Tech-Med TMA-VOICE 1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tech-Med 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tech-Med.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tech-Med TMA-VOICE 1
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TECH-MED TMA-VOICE 1+ Zasilacz biały AGDM-CIS-TED-029 | 88 zł |
Tech-Med TMA-VOICE 1 Wykrywanie arytmii | 109 zł |
CIŚNIENIOMIERZ MÓWIĄCY TMA-VOICE 1 TECH-MED | 94 zł |
Tech-Med Tech-Med Ciśnieniomierz cyfrowy TMA-VOICE 1 | 89 zł |
Ciśnieniomierz Tech-Med Ciśnieniomierz TMA-VOICE 1 TECH-MED z funkcją mowy | 107 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →