Uchwyt ścienny Opticum AX Slim
Opticum AX Slim |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Opticum AX Slim
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opticum AX Slim uchwyt ścienny do telewizorów LCD/plazmowych 584 cm 23 cal | 89 zł |
Uchwyt do TV OPTICUM AX SLIM-26 | 48 zł |
Uchwyt LCD Plazma 26-47 AX Slim | 24 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →