Miska i kompakt WC Omnires Ottawa Comfort OTTAWACMWBP
Omnires Ottawa Comfort OTTAWACMWBP |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires Ottawa Comfort OTTAWACMWBP
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Miska WC wisząca Omnires Ottawa Comfort z deską wolnoopadającą bia | 749 zł |
Miska WC z deską Omnires Ottawa Comfort biały mat (BM) OTTAWACMWBM | 1 438 zł |
OMNIRES OTTAWA CMW BM Bezkołnierzowa miska toaletowa wisząca z deską wolno | 1 223 zł |
Omnires Ottawa Comfort miska WC wisząca + deska wolnoopadająca biały mat O | 1 337 zł |
Omnires Miska WC wisząca Omnires Ottawa Comfort z deską wolnoopadającą bia | 1 199 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →