Bateria wodociągowa Omnires Albany AB1451IN
Omnires Albany AB1451IN |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires Albany AB1451IN
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Bateria zlewozmywakowa ze stali nierdzewnej Albany AB1451 INOX Oth | 333 zł |
Bateria OMNIRES Albany AB1451 Inox | 296 zł |
Bateria kuchenna Omnires Albany inox (IN) AB1451IN | 298 zł |
Bateria OMNIRES Albany AB1451 Inox | 298 zł |
OMNIRES AB1451 IN OMNIRES AB1451 bateria zlewozmywakowa IN | 296 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →