Aparat fotograficzny Olympus OM-D E-M10 IV body
Wideo 22Zdjęcia 34 |
Olympus OM-D E-M10 IV body
E, PEN-F, OM (bezlusterkowce)bezlusterkowiecwideo UltraHDRAWręczne ustawianie ostrości wideodotykowe ustawianie ostrościWi-Fi
Matryca:4/3" (17.3х13 mm), 20 MPix
Wideo:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Rozdzielczość zdjęcia:5184x3888 px
Zakres ISO:200-25600
Zdjęcia seryjne:15 kl./s
Wyświetlacz:3 '', dotykowy, obrotowy
Czy pełna klatka ma sens? Czy warto kupować aparat pełnoklatkowy?Czy warto wydawać pieniądze na kosztowną pełną klatkę, czy lepiej kupić aparat z matrycą APS-C?..
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów OlympusW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Olympus
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne OM-D E-M10 IV body
|
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów OlympusW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Olympus
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Olympus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Olympus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Olympus OM-D E-M10 IV
Ceny na Olympus OM-D E-M10 IV |
---|---|---|---|---|
Olympus OM-D E-M10 IV kit 14-42 | od 3 355 zł | 15 oferty | ||
Olympus OM-D E-M10 IV kit 14-150 | od 4 000 zł | 5 oferty | ||
Olympus OM-D E-M10 IV body | od 3 427 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →