Odżywka białkowa Olimp Good Morning Lady A.M. Protein Shake 0.7 kg
Olimp Good Morning Lady A.M. Protein Shake 0.72 kg |
|
W składzie znajduje się hydrolizat kolagenu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Olimp 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Olimp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Olimp Good Morning Lady A.M. Protein Shake 0.7 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olimp Queen Fit® Good Morning Lady A.M.Shake® - 720 g-Czekolada | 99 zł |
Olimp Queen Fit® Good Morning Lady A.M.Shake® - 720 g-Truskawka | 99 zł |
Olimp Queen Fit® Good Morning Lady A.M.Shake® - 720 g-Wanilia | 99 zł |
Polecamy