Odżywka białkowa Olimp Veggie Protein Complex 0.5 kg
Olimp Veggie Protein Complex 0.5 kg 0 kg0.5 kg |
|
Zawiera również białko z dyni.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Olimp 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Olimp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Olimp Veggie Protein Complex 0.5 kg
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olimp Veggie Protein Complex 500GProfesjonalna odżywka dzięki której największy problem aktywnych fizycznie wegan wegetarian jest banalnie prosty do rozwiązan... więcejia chodzi oczywiście dostateczną ilość wartościowego białka diecie formuła tego preparatu to mieszanka trzech ciekawych frakcji roślinnych które po zmieszaniu pozwoliły na poprawę aminogramu który jest swoistą gwarancją dostarczenia mięśniom tego czego potrzebują do rozwoju regeneracji pełnej puli aminokwasów polecamy znakomite źródło wartościowego białka każdej porcji idealna propozycja dla wegan wegetarian formuła odżywki łączy sobie proteiny grochy pestek dyni oraz brązowego ryżu sprawnie uzupełnia dietę niweluje problem niedostateczną ilością budulca sprzyja lepszej regeneracji rozwojowi mięśni dobrze się rozpuszcza oraz ciekawie smakuje działanie olimp veggie protein complex 500g olimp veggie protein complex 500g rewelacyjna odżywka na bazie trzech roślinnych frakcji proteinowych których połączenie pozwoliło na uzyskanie solidnego profilu aminokwasowego warto pamiętać że dieta wegan wegetarian jest bardzo trudna do utrzymania założeniach ze względu na niedostateczną zwykle ilość budulca posiłkach wychodząc naprzeciw oczekiwaniom marka olimp przygotowała właśnie tę odżywkę której znajdziesz jedynie proteiny grochu brązowego ryżu oraz pestek dyni wpływa na poprawę jakości osiąganych przyrostów tkanki mięśniowej oraz sprzyja ich szybkiej regeneracji powysiłkowej pozwala na sprawne uzupełnienie niedoboru budulca spożywanych posiłkach wykazuje także antykataboliczn Budujmase.plZłóż skargę | 110 zł |
Olimp Veggie Protein Complex - 500 g - CzekoladaDzięki Veggie Protein Complex nie musisz martwić się o swoją codzienną dietę! Odżywka białkowa została przygotowana przede ws... więcejzystkim dla wegan i wegetarian, ... Empik.plZłóż skargę | 93 zł |
Veggie Protein Complex 500G | 110 zł |
Veggie Protein Complex OLIMP 500 g Czekolada | 81 zł |
Olimp Veggie Protein Complex - 500 g-Chocolate | 81 zł |
Olimp Veggie Protein Complex 500G NaturalnyJesteś aktywny fizycznie masz problem dostarczeniem przy pomocy diety odpowiedniej ilości białka sięgnij po ten preparat szyb... więcejko uzupełnisz jego niedobory jest to znakomity wybór dla wegan wegetarian bowiem jego formuła bazuje na trzech frakcjach roślinnych jest wolny od dodatków pochodzenia zwierzęcego ale także substancji smakowych oraz aromatów wersja naturalna sięgnij po to co najlepsze naturalnie najwyższej jakości odżywka wysokobiałkowa stworzona myślą weganach wegetarianach każda porcja to naturalne źródło białka pochodzącego grochu brązowego ryżu oraz pestek dyni charakteryzuje się wysoką wartością odżywczą oraz ciekawym profilem aminokwasowym producent zadbał dobry smak bezproblemową rozpuszczalność wpływa pozytywnie zarówno na rozwój jak regenerację tkanki mięśniowej sprzyja poprawie parametrów siłowych oraz wykazuje antykataboliczn Budujmase.plZłóż skargę | 100 zł |
Olimp Veggie Protein Complex - 500 g - NaturalDzięki Veggie Protein Complex nie musisz martwić się o swoją codzienną dietę! Odżywka białkowa została przygotowana przede ws... więcejzystkim dla wegan i wegetarian, ... EmpikZłóż skargę | 75 zł |
Modyfikacje Olimp Veggie Protein Complex
Ceny na Olimp Veggie Protein Complex |
---|---|---|---|---|
Olimp Veggie Protein Complex 0 kg | od 6 zł | 3 oferty | ||
Olimp Veggie Protein Complex 0.5 kg | od 75 zł | 9 oferty |
Polecamy
od 72 zł
izolowane białko, serwatkowe, 908 / 2000 g, dawek 30 / 67 szt., 30 g, białko - 25.5 g, 109 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 7 zł
złożony, koncentrat, nocny (długi), serwatkowe / kazeina / sojowe, 80 / 1920 g, dawek 1 / 24 szt., 80 g, białko - 25.1 g, 253 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 6 zł
izolowane białko, serwatkowe, 25 - 2270 g, dawek 1 - 90 szt., 25 g, białko - 22 g, 94 kcal, Kraj pochodzenia: USA
od 65 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, serwatkowe / sojowe, 750 / 2000 g, dawek 25 / 67 szt., 30 g, białko - 22 g, 105 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 277 zł
hydrolizat, serwatkowe, 1589 g, dawek 40 szt., 39 g, białko - 30 g, 140 kcal, Kraj pochodzenia: USA
od 44 zł
koncentrat, serwatkowe, 700 - 3000 g, dawek 14 - 60 szt., 50 g, białko - 35 g, 193 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 51 zł
koncentrat, serwatkowe, 908 - 4080 g, dawek 27 - 124 szt., 33 g, białko - 23.1 g, 109 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 80 zł
koncentrat, serwatkowe, 700 g, dawek 20 szt., 35 g, białko - 27 g, 138 kcal, Kraj pochodzenia: Polska
od 7 zł
izolowane białko, serwatkowe, 30 - 2000 g, dawek 1 - 33 szt., 30 / 60 g, białko - 26 / 53 g, 112 / 224 kcal, Kraj pochodzenia: Belgia
od 61 zł
złożony, koncentrat, izolowane białko, hydrolizat, serwatkowe, 450 - 4540 g, dawek 15 - 146 szt., 29.4 g, białko - 24 g, 120 kcal, Kraj pochodzenia: USA
od 180 zł
nocny (długi), kazeina, 900 / 1816 g, dawek 27 / 55 szt., 33 g, białko - 24 g, 120 kcal, Kraj pochodzenia: USA
od 10 zł
izolowane białko, serwatkowe, 35 - 2200 g, dawek 1 - 73 szt., 30 / 35 g, białko - 25.8 g, 105.3 kcal, Kraj pochodzenia: Polska