Odżywka białkowa BioTech Protein Power 4 kg
BioTech Protein Power 4 kg |
|
Oferowane w 4 kg wiaderku złożone białko marki BioTech można przypisać stosunkowo niedrogim rozwiązaniom. W sprzedaży jest również opakowanie na 1 kg, które można uznać za rozwiązanie na próbkę, ale w przeliczeniu na 1 porcję nie będzie to tak opłacalne cenowo. Klientom proponujemy 3 warianty smakowe suplementu sportowego: czekoladowy, waniliowy, truskawkowo-bananowy. Protein BioTech Protein Power 4 kg zawiera kilka rodzajów białka, a mianowicie serwatkę (koncentrat i izolat), soję oraz kazeinę (na noc).
W związku z tym, z jedną 30-gramową porcją proszku, otrzymasz kombinację szybko, średnio i wolno trawionych białek w łącznej ilości 23 gramów. Jednocześnie profil aminokwasowy obejmuje ponad 5,5 grama BCAA, a także glutaminę, inne niezbędne i nieistotne aminokwasy. Zawartość kalorii w jednej porcji to 117 kcal, co wynika z obecności około 1 g tłuszczu i 3,5 g węglowodanów. Zwracamy również uwagę, że przy stosowaniu suplementu dwa razy dziennie, wiaderko o wadze 4 kg powinno wystarczyć na co najmniej 2 miesiące.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BioTech 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BioTech.
Kup BioTech Protein Power 4 kg
Wszystkie ceny 15 →BioTech USA Protein Powder 4kg o smaku czekoladowym | 310 zł |
Biotech Usa Protein Power 4000G | 279 zł |
BIOTECH USA BioTech USA Protein Power - 4000g | 299 zł |
BioTech USA Protein Power 4kg Odżywka białkowa czekoladowa 133 porcje | 245 zł |
BioTech, Suplement diety, Protein Power, 4000 g | 329 zł |
Modyfikacje BioTech Protein Power
Ceny na BioTech Protein Power |
---|---|---|---|---|
BioTech Protein Power 0.5 kg | od 43 zł | 1 oferta | ||
BioTech Protein Power 1 kg | od 80 zł | 13 oferty | ||
BioTech Protein Power 4 kg | od 245 zł | 23 oferty |