Gainer Weider Giant Mega Mass 4000 3 kg
Zdjęcia 4 |
Weider Giant Mega Mass 4000 3 kg 3 kg7 kg |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Weider 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Weider.
Kup Weider Giant Mega Mass 4000 3 kg
Weider Mega Mass 4000 Czekolada 3kg | 287 zł |
WEIDER, Mega Mass 4000, truskawka, 3000 g | 210 zł |
Weider, Mega Mass 4000, 3000 g | 239 zł |
WEIDER, Mega Mass 4000, 3000 g | 210 zł |
Według zapewnień amerykańskiej firmy Weider, jej gainer Mega Mass 4000 może stać się zarówno odpowiednią odżywką po ciężkim treningu, jak i zbilansowanym zamiennikiem śniadania, obiadu czy kolacji. Zalecana porcja 149 gramów proszku (570 kcal) potwierdza to stwierdzenie, ponieważ przeciętny człowiek potrzebuje podobnego doładowania energetycznego na posiłek. Doświadczeni sportowcy mogą zwiększyć kalorie rozpuszczając gainer w mleku.
Dużo energii i pożywienia dla mięśni, minimalna ilość tłuszczu
Na jedną porcję Weider Giant Mega Mass 4000 osób otrzymuje 104 gramy węglowodanów (głównie szybko trawiących się), 30 gramów białka (serwatka, mleko i jajka) o szerokim profilu aminokwasowym i tylko 3,5 grama tłuszczu. Podany skład pozwala liczyć na pełne przyswojenie nawet przy pojedynczej dawce. Dzięki temu gainer zapewni uzupełnienie zapasów energii, pomoże w budowaniu masy mięśniowej, minimalizując pojawianie się nadmiaru tkanki tłuszczowej.
Przydatne dodatki
Oprócz węglowodanów i tłuszczów niezbędnych sportowcowi, Weider Giant Mega Mass 4000 jest uzupełniony innymi przydatnymi dodatkami. Każda porcja zawiera 3 gramy czystej kreatyny renomowanej niemieckiej marki Creapure, która pomaga zwiększyć siłę i wytrzymałość w treningu siłowym. W gainerze znajduje się również kompleks witaminowo-mineralny, który może pokryć dzienne zapotrzebowanie na witaminy C, E, B1, B2, B6, kwas foliowy, wapń, jod, fosfor itp.
Dobry zapas i wybór smaków
Weider Giant Mega Mass 4000 3 kg pakowany jest w puszki, a wersja 7 kg pakowana jest w pudła. Biorąc pod uwagę adekwatność dawek, wersja 3 kg wystarczy na około 20 dni, a koszt porcji wydaje się całkiem rozsądny.
Nie powinno być problemów z wyborem smaku: oferowane są biała i zwykła czekolada, wanilia, truskawki i żurawina. Wady obejmują słodką słodycz powstałego napoju, zauważaną przez niektórych użytkowników. Poza tym suplement sportowy przyciąga zrównoważonym składem i użytecznymi suplementami, które są interesujące dla wielu sportowców amatorów i nie tylko.
Modyfikacje Weider Giant Mega Mass 4000
Ceny na Weider Giant Mega Mass 4000 |
---|---|---|---|---|
Weider Giant Mega Mass 4000 3 kg | od 210 zł | 7 oferty | ||
Weider Giant Mega Mass 4000 7 kg | od 533 zł | 7 oferty |