Odżywka białkowa Olimp Matrix Pro 32 1.9 kg
Olimp Matrix Pro 32 24x80 g 0.1 kg1.9 kg |
|
Pudełko zawiera 24 batoniki po 80 gramów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Olimp 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Olimp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Olimp Matrix Pro 32 1.9 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Olimp Matrix® Pro 32 - 24 x 80 g Karmel | 312 zł |
Olimp Matrix® Pro 32 - 24 x 80 g Chocolate Peanut | 312 zł |
Olimp Matrix® Pro 32 - 24 x 80 g Wanilia | 312 zł |
Olimp Matrix® Pro 32 - 24 x 80 g Double Chocolate | 312 zł |
Olimp Matrix® Pro 32 - 24 x 80 g Kokos | 312 zł |
Modyfikacje Olimp Matrix Pro 32
Ceny na Olimp Matrix Pro 32 |
---|---|---|---|---|
Olimp Matrix Pro 32 0.1 kg | od 7 zł | 21 oferta | ||
Olimp Matrix Pro 32 1.9 kg | od 312 zł | 5 oferty |
Polecamy