Podkaszarka Oleo-Mac Sparta 441T
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Oleo-Mac Sparta 441T
1300 W1600 W
Silnik:benzynowy
Moc:1600 W, 2.1 l.s.
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:38 cm
Trzonek:prosty
Waga:8 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Sparta 441T
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Oleo-Mac 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Oleo-Mac.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Oleo-Mac Sparta 441T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SPARTA441T Kosa spalinowa OLEO-MAC 2,1 KM SPARTA 441 T | 1 999 zł |
Oleo-Mac/Victus Oleo-mac kosa spalinowa żyłkowa sparta 441 t/2,1km | 2 293 zł |
Oleo-Mac Kosiarka Spalinowa Sparta 441 T 2,1KM (61339050E2) | 1 989 zł |
Oleo-Mac Kos Spal.Żył.Sparta 441 T/2,1Km | 1 999 zł |
Oleo-Mac Sparta 441T (61339050E2) | 1 927 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Oleo-Mac Sparta 441T
Ceny na Oleo-Mac Sparta 441T |
---|---|---|---|---|
Oleo-Mac Sparta 381T | od 1 799 zł | 4 oferty | ||
Oleo-Mac Sparta 441T | od 1 927 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →