Podkaszarka Oleo-Mac Sparta 381T
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Oleo-Mac Sparta 381T
1300 W1600 W
Silnik:benzynowy
Moc:1300 W, 1.8 l.s.
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:38 cm
Trzonek:prosty
Waga:7.9 kg
Spalinowa kosa spalinowa z linii profesjonalnej Oleo-Mac Tough Tech, wyposażona w 2-suwowy silnik o pojemności 36 cm3 i mocy 1,8 KM. Narzędzie wyposażone jest w dwie wymienne nasadki: szpulę z żyłką o średnicy ⌀ 3 mm (do cięcia trawy) oraz nóż wiosłowy (do cięcia poważniejszej roślinności, a nawet pędów młodych krzewów). Wykaszarka Oleo-Mac Sparta 381T posiada prosty wał oraz „rowerową” rączkę, na której umieszczono elementy sterujące. W zestawie pasek umożliwiający zawieszenie urządzenia o wadze 7,9 kg na ramieniu podczas pracy.
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Sparta 381T
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Oleo-Mac 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Oleo-Mac.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Oleo-Mac Sparta 381T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
OleoMac Sparta 381T wytrzymała szczotka niskoemisyjna | 1 849 zł |
SPARTA381T OLEO-MAC Kosa spalinowa 2,0 KM | 1 849 zł |
Oleo-Mac/Victus Oleo-mac kosa spalinowa żyłkowa sparta 381 t/1,8km | 2 206 zł |
Oleo-Mac Kos Spal.Żył.Sparta 381 T/1,8Km | 1 799 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Oleo-Mac Sparta 381T
Ceny na Oleo-Mac Sparta 381T |
---|---|---|---|---|
Oleo-Mac Sparta 381T | od 1 799 zł | 4 oferty | ||
Oleo-Mac Sparta 441T | od 1 927 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →