Podkaszarka Oleo-Mac BCH 400 T
Zdjęcia 3 |
Oleo-Mac BCH 400 T
Silnik:benzynowy
Moc:1500 W, 2 l.s.
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:28 cm
Trzonek:prosty
Waga:8.2 kg
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne BCH 400 T
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Oleo-Mac 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Oleo-Mac.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Oleo-Mac BCH 400 T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BCH400T Oleo-Mac Kosa spalinowa 2,2KM 61459051E2 | 1 299 zł |
Oleo Mac Bch 400 T Kosa Spalinowa Do Trawy Wykaszarka Podkaszarka Podcinar | 1 299 zł |
Oleo-Mac Kosa BCH 400 T (61459051E2) | 969 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →