Тример Oleo-Mac Sparta 441T
Відео 2Фото 9 |
Oleo-Mac Sparta 441T
1300 Вт1600 Вт
Двигун:бензиновий
Потужність:1600 Вт, 2.1 л.с.
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:38 см
Тип штанги:пряма
Вага:8 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики Sparta 441T
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oleo-Mac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oleo-Mac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Oleo-Mac Sparta 441T
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SPARTA441T Kosa spalinowa OLEO-MAC 2,1 KM SPARTA 441 T | 1 999 zł |
Oleo-Mac/Victus Oleo-mac kosa spalinowa żyłkowa sparta 441 t/2,1km | 2 293 zł |
Oleo-Mac Kosiarka Spalinowa Sparta 441 T 2,1KM (61339050E2) | 1 989 zł |
Oleo-Mac Kos Spal.Żył.Sparta 441 T/2,1Km | 1 999 zł |
Oleo-Mac Sparta 441T (61339050E2) | 1 927 zł |
Відеоогляди
Модификації Oleo-Mac Sparta 441T
Ціни на Oleo-Mac Sparta 441T |
---|---|---|---|---|
Oleo-Mac Sparta 381T | від 1 799 zł | 4 пропозиції | ||
Oleo-Mac Sparta 441T | від 1 927 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →